پیرو تفاهم نامه همکاری جامعه متخصصان و مدرسه طبیعت دماوند،
 بصورت گروهی در روز جمعه 19 آبانماه 1396،
به همراه فرزندان 3 تا 12 ساله مان در این مدرسه حضور خواهیم داشت.

در مدرسه طبیعت، کلاسی که در و دیوار داشته باشد وجود ندارد.
در مدرسه طبیعت،  آموزشها مستقیم نیستند،  بلکه تجربه طبیعت برای کودکان بصورت خود انگیخته و در قالب فعالیت های فردی و جمعی اتفاق می افتد.
به جای معلم، تسهیلگران آموزش دیده ای حضور دارند که مواظبت از بچه ها را به عهده می گیرند و با کمک غیر مستقیم به آنان، باعث رشد توانایی های خلاقانه، خودباوری و اعتماد به نفس و پرسشگری در کودکانمان می شوند.
از رهگذر همکنشی با پدیده های طبیعی، قدرت تخیل، خلاقیت، استعداد دست ورزی اشیاء و توانایی های فیزیکی و شناختی آنان رشد می کند و حواس پنجگانه شان حساس و تقویت می گردد. کودکان هر آنچه بصورت غیرمستقیم، کنشی و خودانگیخته یاد بگیرند ماندگار و درونی می شود و هیچ موقع فراموش نخواهند کرد.
آنچه کودکان درمدرسه طبیعت به آنها دسترسی دارند مانند کاشت بذر، گشت کنجکاوانه در تپه ها و یافتن حشرات، نان و سیب زمینی پختن، در میان حیوانات بودن و از درخت بالا رفتن، نقاشی روی سنگ و چوب، بازی با استفاده از عناصر موجود در طبیعت  و همه و همه، زمینه های نوینی هستند که کودکان در زندگی روزمره به راحتی به آن دسترسی ندارند.
حضور مستمر كودكان در چنين فضاهايی  باعث پرورش نسلی خلاق، با اعتماد به نفس و داراي ارزش‌هاي والاي انساني می شود که به سرزمين و محيط زيست خود احترام خواهند گذاشت و حافظ آن خواهند بود.


اطلاعات و شرایط بازدید را از قسمت زیر دانلود فرمایید
برنامه رفت و برگشت
وسیله نقلیه: مینی بوس هیوندای
ساعت حرکت از تهران ساعت 8:00 صبح  جمعه 96/8/19
ساعت بازگشت به تهران حدود ساعت 16:00
مدت زمان سفر: یک ساعت و نیم
مکان حرکت: میدان ونک - ابتدای خیابان گاندی

هزینه ثبت نام:
(شامل: ثبت نام در برنامه مدرسه طبیعت - سرویس رفت و برگشت - صبحانه و نهار - بیمه تکمیلی)
ظرفیت تکمیل شد